Następny mecz Korony:

sobota, 22 września 2012

Waleczne Derby!

Korona po niezwykle emocjonującym meczu wygrywa 4:3 (1:1) z Victorią Pilchowice!

Na początku pierwszej połowy w polu karnym faulowany był Tomasz Mainka i sędzia pokazuje na "jedenastkę". Do piłki podszedł środkowy pomocnik - Piotr Pokora i pewnie zdobył pierwszą bramkę.

Victoria od razu ruszyła do walki o wyrównanie, tym samym utworzyła sobie kilka ciekawszych sytuacji.
Po zaciętej walce obrońców gospodarzom udaje się dostać do naszej bramki i do przerwy mieliśmy wynik 1:1.

Druga połowa była jeszcze bardziej zacięta. Oba zespoły utworzyły sobie wiele sytuacji podbramkowych, lecz pierwszą z nich wykorzystuje Korona i kolejny raz w tym meczu wychodzi na prowadzenie.

Długo z bramki nie mogliśmy się cieszyć. Piłkarze z Pilchowic postawili tylko na wygraną i to im się opłaciło. Wyrównują stan meczu i tym samym pokazują wszystkim, że walczyć o punkty będą do końca.
Przy stanie 2:2 jak to przystało na Derby żaden z piłkarzy nie odsuwał nogi i w niektórych momentach było bardzo niebezpiecznie.

Kolejne 2 ciosy zadaje Korona i z wynikiem 4:2 mieliśmy nadzieję że zakończymy mecz.
Niestety Victoria się nie poddawała i co kontrę wychodziła z większą ilością zawodników.
To pokazało, że choć klub z Pilchowic zajmuję ostatnio pozycję w tabeli, to potrafi strzelać bramki.

Mecz Derbowy ostatecznie kończy się wynikiem 4:3.

Bramki dla Korony:
- Piotr Pokora (k)
- Paweł Matysik x2
- Adam Hibner

Jak zwykle nie zawiedli kibice, który na stadion Victorii Pilchowice wybrali się w licznej grupie.
Serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy na kolejny mecz, który tym razem odbędzie się w Bargłówce 30 września z Walką Makoszowy! (godz. 11:30)