Następny mecz Korony:

niedziela, 18 listopada 2012

Korona bez szans w Kamieńcu.

Po bardzo udanej imprezie zakończeniowej nieudany mecz.
Jak powiedział jeden z piłkarzy Korony: "Ciężej będzie tam dojechać niż zagrać". Niestety nie miał racji. Nasi piłkarze w 15-osobowym składzie pojawili się na boisku w Kamieńcu. Jednak nawet kibice, którzy przyjechali na mecz nie pomogli. Korona w ostatnim meczu tej rundy przegrywa z Dramą 5:2 (2:1).

Gra w pierwszej połowie była bardzo wyrównana. Zarówno Korona jak i piłkarze z Kamieńca mieli parę składnych akcji. Jak zwykle świetną grą popisał się nasz bramkarz.

Jednak w 20 minucie został pokonany przy rzucie karnym i nasi przeciwnicy prowadzili 1:0. Kilka minut później bardzo dobrą okazję do wyrównania wyniku miał Dominik Jaromin, ale golkiper gospodarzy pewnie obronił jego mocny strzał. Na drugą bramkę nie trzeba było długo czekać. Jednak nie była to okazja do euforii dla naszych kibiców. Piłkarz Kamieńca przedarł się przez obronę i lobem pokonał Ryśka Gocza.

Nasi piłkarze mieli jeszcze w pierwszej połowie kilka okazji do gola. Dobrymi strzałami popisali się Adam Hibner oraz Tomek Mainka. I to właśnie temu ostatniemu udało się strzelić bramkę dla naszej drużyny. Korona schodzi z boiska na przerwę z wynikiem 2:1

Druga połowa nie była dla nas udana...

Już na początku gry, pięknym strzałem na drugi słupek piłkarz Kamieńca zaskoczył bramkarza. Chwilę później gol gospodarzy. Korona przegrywa 4:1.

Około 70.minuty kolejny karny. Niestety nasz golkiper był bez szans. Wynik bardzo niekorzystny dla piłkarzy z Bargłówki. Na szczęście się nie poddali i w końcówce meczu Tomek Mainka korzysta z zamieszania i umieszcza piłkę w siatce.

Zarząd oraz Działacze bardzo gorąco dziękują wszystkim sponsorom, piłkarzom oraz kibicom za przybycie na Msze Święta, która odbyła się bezpośrednio przed imprezą z okazji zakończenia sezonu. Pragniemy także podziękować zespołowi Zwilling's Duo, który wspaniale przygrywał nam w sobotni wieczór.

Dziękujemy Wam za doping i staje rosnącą frekwencję na meczach naszej Korony. Mamy nadzieję, że w kolejnej rundzie również tak chętnie będziecie przychodzić na nasz stadion.