Następny mecz Korony:

niedziela, 9 września 2012

Pierwszy remis.

W niedzielnym meczu 3. kolejki B-Klasy Korona Bargłówka po bardzo dobrej grze remisuje na własnym stadionie 1:1 (0:0) z Concordią II Knurów.

Pierwsze minuty były bardzo nerwowe, chodź nasz rywal rozpoczął pressingiem, to po chwili zrezygnował i oba zespoły wycofały się na własną połowę.
Zawodnicy Concordii poprzez akcje oskrzydlające starali się zagrozić bramce Gosza, ale ich strzały nie stanowiły większych problemów dla naszego bramkarza.

Korona już w pierwszej połowie mogła strzelić bramkę. Rzut rożny świetnie wykonał Piotr Pokora, a znakomitym strzałem głową popisał się Mariusz Krzan (strzelec bramki).

W drugiej połowie Korona zdecydowanie prowadziła grę. Na bramkę musieliśmy czekać aż do 55min.
Kolejny raz próbował nasz skrzydłowy i tym razem mógł wpisać się na listę strzelców.
Pięknym strzałem z lewej nogi zaskoczył bramkarza drużyny przyjezdnych i od tych minut Korona prowadziła 1:0.

Mecz układał się pod dyktando Gospodarzy. Niestety Concordia nie odpuszczała i po błędzie naszego obrońcy sytuację wykorzystał Robert Metelski i to on został wpisany w statystyki meczowe jako strzelec bramki dla Knurowa.

Dziękujemy naszym kibicom, że kolejny raz stawili się w tak licznym gronie na nasz stadion.
Liczymy, że z meczu co mecz będziemy mogli grać przed jeszcze większą publicznością i razem z Wami cieszyć się z strzelonych bramek.